papir logo

 

PAPÍR ROZ Firma František Rozsypal - Velkoobchod vznikla v roce 1993 jako prodejce papírenského zboží. Postupně se sortiment prodávaného zboží rozšiřoval o obalový materiál, mikrotenový program, čistící prostředky, výrobu razítek, prodej kancelářské techniky ( tonery a cartridge, datová média, doplňky k počítačům, ..) a dalšího vybavení pro kanceláře (skartovací stroje, laminovací stroje, stroje pro kroužkovou vazbu, ...) Do naší nabídky jsme zahrnuli i prodej pracovních oděvů a ochranných pomůcek ( rukavice, obuv, ...).
V roce 2001 byla zapsána v rejstříku obecně prospěšných společností naše další nově založená firma APUS o.p.s. abychom našim klientům mohli poskytnout "náhradní plnění".
Zboží je denně expedováno a rozváženo až k našim odběratelům. Naším cílem je profesionální a laskavý přístup k zákazníkům a tudíž jejich spokojenost s nákupem a námi poskytovanými službami.

logo sportFirma ROZ CZ s.r.o. je na trhu již od roku 2000 jako prodejce sportovních potřeb. Později se začala specializovat na prodej převážně potřeb pro vrcholovou i výkonostní kopanou (kopačky, brankařské rukavice, chrániče, dresy, míče, ...atd).

Nabízíme zboží špičkové kvality například od německé značky Uhlsport, ale také NIKE, Adidas, Royal, Givova, Joma, Select a dalších (GEMS, Lotto, Mass, Gala, Legea, Luanvi, Reusch) a další cenově příznivější zboží z fotbalové výstroje  Součástí naší nabídky je i vyhotovení jakéhokoliv potisku - dle přání zákazníka ( čísla, loga, nápisy,... ).

U nás můžete nakoupit rovněž další potřeby, jako lajnovačky, kompresory, světelné a střídací tabule, praporky, sítě, masážní emulze, energetické nápoje.

Zboží dodáváme zejména fotbalovým oddílům, kterým jsme schopni za výhodných podmínek nabídnout kompletní vybavení pro kopanou.

V naší vzorkové prodejně v Jateční ulici v Přerově si může nakoupit i konečný zákazník. Každý měsíc jsou připravovány zajímavé akční slevy na vybrané druhy zboží.

Naší hlavní snahou je uspokojit požadavky každého i nejnáročnějšího fotbalového zákazníka.